Nr katalogowy: 838

Nr katalogowy: 838

Ikona - Zaśnięcie Najświętszej Marii Panny

tempera, deska, podkład kredowo-gipsowy; nimby złocone; 39,8 x 31,8 x 0,9 cm;
Rosja, XIX / XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł