Nr katalogowy: 837

Nr katalogowy: 837

Ikona - Wprowadzenie Najświętszej Maryi Panny do świątyni

tempera, deska, podkład kredowo-gipsowy, nimby złocone; 39,8 x 31,8 x 0,9 cm;
Rosja, XIX / XX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 2 800 zł