Nr katalogowy: 836

Nr katalogowy: 836

Ikona - Święci Piotr i Paweł

olej, deska, podkład; 68,5 x 55 x 2,5 cm;
Rumunia, XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł