Nr katalogowy: 826

Firma zegarmistrzowska JAPY FRERES (czynna od 1772-do pocz. XX w.)

Nr katalogowy: 826

Zegar kominkowy

brąz złocony, szkło, metal, emalia; wys. 40 cm; szer. 26 cm; głęb. 10 cm;
Francja, Nantes, ok. 1880-1900.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł