Nr katalogowy: 825
Zegar kominkowy z puttem
brąz złocony, stal, emalia, szkło; wys. 39,5 cm; szer. 10 cm; głęb. 10 cm;
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Francja, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł