Nr katalogowy: 818
[Krystyna Skarbek] Pieczęć z herbem Abdank pod koroną hrabiowską
heliotrop, srebro złocone, agat (uchwyt); pole pieczętne 2,5 x 2 cm; wys. 10 cm;
Polska, I ćw. XX w.
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Polska, I ćw. XX w.
estymacja: 15 000 - 17 000 zł