Nr katalogowy: 711
Solniczka z łyżeczką
solniczka - srebro próby 12 częściowo złocone; łyżeczka - srebro próby 3;
waga łączna 147 g (z łyżeczką). Polska ?, ok. 1850; łyżeczka - Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
estymacja: 1 300 - 1 400 zł