Nr katalogowy: 710

KRUPSKI i MATULEWICZ (firma czynna 1909-1944)

Nr katalogowy: 710

Papierośnica z herbem Lis

srebro próby 3, częściowo złocone cechowane, emalia przejrzysta; wys. 2 cm, szer. 11 cm, głęb. 8 cm; waga 123 g.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł