Nr katalogowy: 709

Nr katalogowy: 709

Zestaw 6 łyżeczek do kawy z herbem Jastrzębiec

srebro złocone cechowane, dł. 12 cm, waga 126 g.
Polska, Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 600 zł