Nr katalogowy: 708

Nr katalogowy: 708

Papierośnica art déco z herbem Sulima

srebro próby 2, częściowo złocone cechowane; wys. 2 cm, szer. 11 cm, głęb. 8 cm; waga 136 g.
Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł