04. lutego 2026, 18:00
Wystawa przedaukcyjna od: 28 stycznia 2026 do: 04 lutego 2026

Aukcja: 4 lutego (środa) 2026, godz. 18.00

Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00

Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:

Natalia Hadrych
tel. +48 669 222 259
n.hadrych@rempex.pl

ZOBACZ REGULAMIN AUKCJI

Marcel DEBUT (1865-1933)

209
Uczeń brąz; wys. 55 cm; szer. 19 cm; głęb. 18 cm.
Francja, ok. 1900
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Georges COLIN (1876-1917)

210
“Pług i miecz” brąz; wys. 82 cm; szer. 41 cm; głęb. 36 cm.
Francja, XIX/XX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza. 6 400 zł

C. THENN

211
Apoteoza kowalstwa brąz, odlew; marmur zielony; wys. 40 cm.
Niemcy, pocz. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza. 2 000 zł

KUSA - Odlewnia Żeliwa i Brązu (XIX / XX w.)

212
Żniwiarka żeliwo, odlew, patyna czarna; wys. 21 cm, dł. 23,5 cm, szer. 11 cm;
Rosja, Południowy Ural, pocz. XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena wywoławcza. 3 600 zł

VICTOR PAILLARD (1805-1886)

213
Prządka brąz, odlew patynowany; wys. 43,5 cm; szer. 24 cm; głęb. 20 cm.
Francja, Mathurin MOREAU (1822-1912) - według, koniec XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza. 4 700 zł

214
Dziewczyna z wrzecionem i kądzielą biskwit porcelany; wys. 59 cm, średnica podstawy ok. 26 cm;
Francja, Limoges, wytwórnia Raymond Laporte (?) , kon. XIX w. - XIX/XX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza. 7 000 zł

G. LEVY (1820-1899)

215
Kobieta z dzbanem przy zdroju biskwit biały; wys. 47,5 cm, szer. 19 cm, głęb. 17 cm.
Francja, k. XIX w. (powtórzenie późniejsze)
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Autor nieustalony

216
Przy źródle alabaster; wys. 51,5 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?; pocz. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza. 4 500 zł