Nr katalogowy: 203
Chłopiec z wędką
brąz patynowany, kamień - podstawa; wys. 31 cm; szer. 8 cm; głęb. 7 cm; nie sygn.
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł