Nr katalogowy: 202

Marcin JARRA - warsztat brązowniczo-platerniczy

Nr katalogowy: 202

Góral

brąz; wys. 28 cm; szer. 11 cm; nie sygn.
Kraków, 1 ćw. XX w.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 6 800 zł