Nr katalogowy: 162

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 162

Maria Magdalena pokutująca

olej, płótno dublowane;
68 x 51 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł