Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy: 162
Maria Magdalena pokutująca
olej, płótno dublowane;
68 x 51 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
68 x 51 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł