Nr katalogowy: 160

Malarz nieokreślony, XVIII w. (?)

Nr katalogowy: 160

Madonna z Dzieciątkiem i św. Janem

olej, blacha; 20,4 x 16,5 cm (wymiar malowidła w świetle oprawy), 62 x 53 cm (wymiar całości);
całość ujęta w dekoracyjną oprawę i ramę.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 800 zł