Malarz nieokreślony, XVIII w. (?)
Nr katalogowy: 160
Madonna z Dzieciątkiem i św. Janem
olej, blacha; 20,4 x 16,5 cm (wymiar malowidła w świetle oprawy), 62 x 53 cm (wymiar całości);
całość ujęta w dekoracyjną oprawę i ramę.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł
estymacja: 4 000 - 4 500 zł