Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.
Nr katalogowy: 159
Pejzaż z ruinami zamku
olej, płótno dublowane;
50 x 76,5 cm.
estymacja: 4 700 - 5 700 zł
50 x 76,5 cm.
estymacja: 4 700 - 5 700 zł