Nr katalogowy: 159

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XIX w.

Nr katalogowy: 159

Pejzaż z ruinami zamku

olej, płótno dublowane;
50 x 76,5 cm.
estymacja: 4 700 - 5 700 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł