Nr katalogowy: 158

Frederick BECKER (1888-?)

Nr katalogowy: 158

Pałacyk w cieniu palm kokosowych

olej, tektura, 36 x 40 cm;
sygn. p.d.: F. BECKER/1931
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 5 000 zł