Frederick BECKER (1888-?)
Nr katalogowy: 158
Pałacyk w cieniu palm kokosowych
olej, tektura, 36 x 40 cm;
sygn. p.d.: F. BECKER/1931
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
sygn. p.d.: F. BECKER/1931
estymacja: 6 000 - 7 000 zł