Nr katalogowy: 157

L. DORIES XIX / XX w.

Nr katalogowy: 157

Scena pastoralna

olej, płótno; 39 x 78 cm;
sygn. p. d.: L. Dories.
estymacja: 3 400 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 200 zł