Nr katalogowy: 156

Feliks SYPNIEWSKI (1830-1902)

Nr katalogowy: 156

Chłopiec

olej, płótno; 33 x 27 cm;
sygn. p. d.: F.S. ... - (słabo czytelnie).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł