Nr katalogowy: 155

Malarz nieokreślony, XX w., Kazimierz GULIK (1894-1948) ?

Nr katalogowy: 155

Portret kobiety

pastel, ołówek, papier; 28 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (sygnatura nieczytelna).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł