Malarz nieokreślony, XX w., Kazimierz GULIK (1894-1948) ?
Nr katalogowy: 155
Portret kobiety
pastel, ołówek, papier; 28 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (sygnatura nieczytelna).
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
estymacja: 2 200 - 2 400 zł