Bolesław STAWIŃSKI (1908-1983)
Nr katalogowy: 154
Portret pani z jej kotami
olej, płótno; 74 x 56 cm;
sygn. l. d.: B.Stawiński.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
sygn. l. d.: B.Stawiński.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł