Nr katalogowy: 151

Dora SEEMANN (1858-1923)

Nr katalogowy: 151

Wnętrze

olej, płótno; 85,5 x 64 cm;
sygn. l.d.: D. Seemann
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 2 600 zł