Dora SEEMANN (1858-1923)
Nr katalogowy: 151
Wnętrze
olej, płótno; 85,5 x 64 cm;
sygn. l.d.: D. Seemann
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
sygn. l.d.: D. Seemann
estymacja: 3 000 - 4 000 zł