Nr katalogowy: 148

Zenon KONONOWICZ - Bosy (1903-1971)

Nr katalogowy: 148

Miasteczko

olej, płótno; 34 x 43 cm;
sygn. p. d.: Konon.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł