Zenon KONONOWICZ - Bosy (1903-1971)
Nr katalogowy: 147
Motyw z Kazimierza Dolnego nad Wisłą
olej, płótno; 28,5 x 36 cm;
sygn. l. d.: Bosy
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
sygn. l. d.: Bosy
estymacja: 2 700 - 3 000 zł