Theodor URTNOWSKI (1881-1963)
Nr katalogowy: 146
Gdańsk
olej, sklejka; 40 x 35 cm;
sygn. p. d.: TH. URTNOWSKI.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
sygn. p. d.: TH. URTNOWSKI.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł