Nr katalogowy: 145

Tadeusz NARTOWSKI (1892-1971)

Nr katalogowy: 145

Motyw architektoniczny

rysunek flamastrem podmalowany akwarela, papier; 20 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: TNartowski (ołówkiem, częściowo pod ramą)
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
Cena wywoławcza 1 500 zł