Hugo BUCHWALD (1836-2019)
Nr katalogowy: 144
Pejzaż górski
olej, tektura; 30 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Hugo Buchwald
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
sygn. l. d.: Hugo Buchwald
estymacja: 3 700 - 4 200 zł