Nr katalogowy: 144

Hugo BUCHWALD (1836-2019)

Nr katalogowy: 144

Pejzaż górski

olej, tektura; 30 x 34,5 cm;
sygn. l. d.: Hugo Buchwald
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł