Nr katalogowy: 143

Michał Maksymilian REKUCKI (1884-1971)

Nr katalogowy: 143

Zima w górach

olej, płyta; 42,5 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: MR (monogram wiązany).
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł