Nr katalogowy: 141

Antoni WIPPEL (1882-1969)

Nr katalogowy: 141

Capri

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25,5 x 35 cm;
sygn. i opisana p. d.: AWippel / Capri.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
Cena wywoławcza 1 900 zł