Antoni WIPPEL (1882-1969)
Nr katalogowy: 141
Capri
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 25,5 x 35 cm;
sygn. i opisana p. d.: AWippel / Capri.
estymacja: 2 000 - 2 300 zł
estymacja: 2 000 - 2 300 zł