Henryk MUSIAŁOWICZ (1914-2015)
Nr katalogowy: 140
W drodze, ok. 1944
olej, tektura; 19,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: HMUSIAŁOWICZ
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
sygn. l. d.: HMUSIAŁOWICZ
estymacja: 2 800 - 3 200 zł