Nr katalogowy: 138

Zbigniew GOSTWICKI (1906-2003)

Nr katalogowy: 138

Pejzaż, 1933

olej, płyta pilśniowa, 60 x 58 cm;
sygn. u dołu: ZGostwicki / 1933
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł