Anna WEINGRUN-LIEBLICH (1904-?)
Nr katalogowy: 136
Pejzaż
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. p.d.: A. Weingrunen
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
sygn. p.d.: A. Weingrunen
estymacja: 8 000 - 9 000 zł