Nr katalogowy: 134

Jerzy FEDKOWICZ (1891-1959) - przypisywany

Nr katalogowy: 134

W sadzie

olej, płótno;
86 x 99 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 10 000 zł