Nr katalogowy: 133
Koty, 1898
olej, płótno; 21 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: WW; data p. d.: 1898 (ołówkiem)
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
estymacja: 10 000 - 12 000 zł