Nr katalogowy: 133

Nr katalogowy: 133

Koty, 1898

olej, płótno; 21 x 17,5 cm;
sygn. l. d.: WW; data p. d.: 1898 (ołówkiem)
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 8 000 zł