Nr katalogowy: 132

Jan Piotr HRYNKOWSKI (1891-1971)

Nr katalogowy: 132

Martwa natura z pajacami, 1958

olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: j.hrynkowski 958
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 500 zł