Ernst BÜCHNER (1886-1951)
Nr katalogowy: 131
Martwa natura z książkami
olej, deska; 45,5 x 58 cm;
sygn. l. d.: E. B.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
sygn. l. d.: E. B.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł