Nr katalogowy: 130

Karol FRYCZ (1877-1963)

Nr katalogowy: 130

Malwy w ogrodzie

olej, tektura; 20 x 23 cm;
sygn. p. d.: K. Frycz.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł