Karol FRYCZ (1877-1963)
Nr katalogowy: 130
Malwy w ogrodzie
olej, tektura; 20 x 23 cm;
sygn. p. d.: K. Frycz.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
sygn. p. d.: K. Frycz.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł