Nr katalogowy: 129

Anna MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA (1912-1986)

Nr katalogowy: 129

W ogrodzie, 1944

olej, sklejka; 57 x 40,3 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1944 r A Maślakiewicz-Brzozowska
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł