Nr katalogowy: 128

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 128

Procesja przed kościołem, 1919

olej, papier; 15 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: StPaciorek / 1919.
estymacja: 2 700 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 500 zł