Nr katalogowy: 127

Michał Maksymilian REKUCKI (1884-1971)

Nr katalogowy: 127

Góral

olej, płótno; 42,5 x 35 cm;
sygn. p. d.: MREKUCKI.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 2 000 zł