Josef SVOBODA (1901-1945)
Nr katalogowy: 126
Portret górala na tle pejzażu
olej, płótno; 113 x 85 cm;
ślad po sygnaturze l. d.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
ślad po sygnaturze l. d.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł