Nr katalogowy: 126

Josef SVOBODA (1901-1945)

Nr katalogowy: 126

Portret górala na tle pejzażu

olej, płótno; 113 x 85 cm;
ślad po sygnaturze l. d.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 6 800 zł