W. PORAJ-PODLEWSKI, XX w.
Nr katalogowy: 123
Plotą wianki
olej, płótno; 58,5 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Poraj-Podlewski 1933.
estymacja: 4 300 - 4 800 zł
estymacja: 4 300 - 4 800 zł