Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)
Nr katalogowy: 122
Wesele krakowskie
olej, płótno; 38,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
sygn. p. d.: M. Krzyżak.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł