Nr katalogowy: 122

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

Nr katalogowy: 122

Wesele krakowskie

olej, płótno; 38,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: M. Krzyżak.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł