Nr katalogowy: 120

Jerzy LELITO (1927-1986)

Nr katalogowy: 120

Scena batalistyczna (Husaria w natarciu)

olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. l. d.: J. Lelito.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
Cena wywoławcza 3 400 zł