Jerzy LELITO (1927-1986)
Nr katalogowy: 120
Scena batalistyczna (Husaria w natarciu)
olej, płótno; 71 x 101 cm;
sygn. l. d.: J. Lelito.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł
sygn. l. d.: J. Lelito.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł