Alfred TERLECKI (1883-1973)
Nr katalogowy: 118
Po drzewo do lasu
olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: ALFRED TERLECKI
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
sygn. p. d.: ALFRED TERLECKI
estymacja: 3 700 - 4 200 zł