Adam SETKOWICZ (1876-1945)
Nr katalogowy: 117
Sanie zimą przed chatą
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 16,5 x 32 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł