Nr katalogowy: 25

Ferdinand BARBEDIENNE (1810-1892)

Nr katalogowy: 25

Śpiąca Ariadna

brąz patynowany; wys. 39, szer. 50 cm;
na podstawie sygnatura odlewnika: F. BARBEDIENNE
Francja, 2. poł. XIX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł