Nr katalogowy: 24

René GODARD (lata 20. XX w.)

Nr katalogowy: 24

Kobieta z gołąbkami - rzeźba art déco

brąz patynowany i srebrzony, podstawa - marmur; wys. 269 cm; dł. 53 cm; szer. 13 cm;
sygn. na podstawie: „GODARD”.
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
Cena wywoławcza 20 000 zł