René GODARD (lata 20. XX w.)
Nr katalogowy: 24
Kobieta z gołąbkami - rzeźba art déco
brąz patynowany i srebrzony, podstawa - marmur; wys. 269 cm; dł. 53 cm; szer. 13 cm;
sygn. na podstawie: „GODARD”.
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł
sygn. na podstawie: „GODARD”.
Francja, Paryż, ok. 1925.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł