Malarz nieokreślony, 2 poł. XVIII w.
Nr katalogowy: 15
Portret księcia Fryderyka Augusta, późniejszego króla Augusta III
olej, płótno, 153 x 106 cm;
wg Louis DE SILVESTRE (1675-1776)
estymacja: 30 000 - 40 000 zł
estymacja: 30 000 - 40 000 zł