Jean PUY (1876-1960)
Nr katalogowy: 12
Brasserie de l'Opéra w Rouen
olej, płótno; 54 x 74 cm;
sygn. p. d.: Puy.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł
sygn. p. d.: Puy.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł